סטיבן

 

בן 42, גר בטקסס, ארה"ב, נשוי לאישה, נוצרי


מתוך הספר "אז ועכשיו" (כרגע רק באנגלית, יתורגם לעברית בקרוב).

בשיא התקופה של הומוסקסואליות בחיי, הייתי מחפש גברים בחנויות פורנוגרפיה ובגנים ציבוריים כמעט כל יום, ולפעמים כמה פעמים ביום. אני מעריך שהייתי בלמעלה מ 400 מפגשים הומוסקסואליים, לרוב אוננות הדדית. ביזבזתי הרבה כסף וזמן במקומות הלא נעימיים האלה, כשהסתתרתי מהעולם ההטרוסקסואלי בתוך העולם ההומוסקסואלי. עשיית סקס עם גברים אחרים הביא אותי לשחרור מהלחץ של להשאר בארון ולא לגלות את הרגשות של המשיכה החד מינית שלי לחברים ולמשפחה שלי.

משיכה חד-מינית "אז"

דרך האמונה שקיבלתי מהוריי והרצון הברור שלי להגיע לגן עדן בסוף ימי, אני מבין שפעילות הומוסקסואליות היא חטא במובן הדתי. אמונה עמוקה, בגרות והרצון לכבד את ההתחייבות הנשואין שלי. וכן ספרים, עדויות, סדנאות, וכנסים. אני מחזיק חזק באמיתות של התנ"ך שאל-והים נתן לנו.

מוטיבציה

היום יש לי מידה של פיכחות מינית שפעם היתה נראת לי בלתי אפשרית. בכנות, יש לי עדיין משיכה חד מינית, אבל הן מועברות לאבי שבשמים, ואני משליך עליו את החרדות שלי. עם הבנה יותר עמוקה של חסד עליון, יכולתי לשחרר את הצורך שלי בפעולות מיניות בדרכים אחרות,  צורך שלא ידע סיפוק בעבר. רכשתי כלים להמיס את רגשות המשיכה החד מינית שלי ולעבוד בתוך גבולות של חברויות בריאות, ולא מיניות.

הטיפול, קבוצות התמיכה, מערכות יחסים אישיים, אישתי וצורות שונות של עזרה-עצמית, ספרים, עדויות, סדנאות, כנסים.

משיכה חד-מינית היום
מה הוביל
לשינוי?