איך אני מתמודד עם עולם הגאווה?

בתור מי שמתמודד עם משיכה לבני מיני כבר שנים רבות ללא מימוש, איך אני אוכל את הכתבה הזאת?


הערה: משום מה הסרטון כבר לא נמצא. אבל אפשר להבין את הפוסט גם בלי.


הרי בה מופיעים גברים מבוגרים, ככל הנראה אוהבים ומאושרים ושלמים עם אורח חייהם, מדברים על חיים הומוסקסואלים בנימה פסטורלית אך כנה ואותנטית - ואני שואל את עצמי, למה באמת אני ממשיך לבחור בדרך הזאת?


באמת זה קשה. כי עם כל העבודה שעשיתי - וכן ראיתי שינויים כגון התאהבות בגברים שכבר לא כל כך קורָה - עדיין אני נמשך במידה זאת או אחרת לגבר הצעיר הפגיע עם גוף בריא. זה אני - ליתר דיוק, חלק מ"אני". אולי בהמשך, אחרי שאסיר את כל השכבות של הבצל הזה, שהן הפצעים שלי סביב גברים וגבריות, גם המשיכה עצמה תתמוסס כליל. אבל כרגע "אני" כולל משיכה לגברים. ואני יודע שיש לקבל את המציאות כמו שהיא, כי הרי להתווכח איתה זה חסר תכלית וסתם גורם לסבל. ולכן אין לי כל טענה נגד מי שבוחר לממש חיים הומוסקסואליים.


אז למה אני נשאר בזירה הזאת של התמודדות? מפני שאומנם קיים בי רצון להתקרב מינית לגבר, אבל יש בי גם רצונות אחרים שאולי פחות דחופים, אך אינם פחות חשובים. אני רוצה גם להתקרב אל הגבר היפה הזה בתור אח, דבר שבעיניי הוא אחד הרצונות העומדים מאחורי המשיכה המינית אליו. אני רוצה גם לרפא את הפצעים שבתוכי, לחבק את הילד שהייתי, שאני מזהה בזולת, שחשב שלא מגיע לו להיות מקובל, לא כי הוא הומו אלא כי הוא פשוט לא ראוי, כי הוא בא ממשפחה שאבא שלו גם חשב שהוא עצמו לא ראוי. אני רוצה להרגיש את עצמי כחזק, כעוצמתי, ולחיות מהאידיאל הזה, מהאני האופטמלי הזה. אני רוצה מחד גיסא לקבל את עצמי כמו שאני, ומאידך גיסא לשאוף ליותר. אני כנראה מסוגל להכיל ניגודים כאלה.


הכתבה נגעה עמוק לליבי. אני מבין את הגברים הנעימים, רוויי ניסיון החיים האלה. אני מבין את הגברים המתוקים ומורכבים שצועדים במצעדי הגאווה. בתור אדם חופשי, אני בוחר לחיות אחרת, ובכך אני מממש את החופש שאנחנו נהנים ממנו בזכות המאבקים של קודמינו. אני שואף להכיל את כל הרצונות שלי, העכשוויים והעתידיים, להבין אותם, לשלב ביניהם, וכך להתעצם ולהגיע לשלמות האישית שלי.


Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Black Square
  • Twitter Black Square
  • Google+ Black Square