סקוט

 

בן 51,  גר באיווא, ארה"ב, נשוי לאישה, נוצרי


מתוך הספר "אז ועכשיו" (כרגע רק באנגלית, יתורגם לעברית בקרוב).

חשבתי שהמשיכה החד מינית שלי מאוד עוצמתית. צפיתי בפורנוגרפיה הומוסקסואלית בכל הזדמנות. הייתי עסוק בפנטזיות הומוסקסואליות רוב הזמן – ותמיד כששכבתי עם אשתי. לא קיימתי יחסים עם גברים, כי הייתי יותר מדי מפוחד ומלא ברגשות אשמה. אבל החלטתי שאני מוכן לנסות את זה – למרות הפחד והבושה. רציתי מעל הכל לחפש גבר ולקיים איתו יחסי מין לא מוגנים. פעם לא היו לי חשק לנשים. אפשר לשאול אותי, אז למה התחתנת? התשובה היא שלא רציתי להזדקן לבד. רציתי שיהיו לי ילדים ולגדל אותם. ורציתי להיראות "נורמלי."

 

הדעות הדתיות שלי, אשתי, שני הילדים הקטנים שלי – במידה שווה.

המשיכה החד מינית שלי כיום הרבה יותר חלשה, וככל הנראה היא הולכת ופוחתת עם הזמן. התשוקה שלי פשוט לא שמה ואפילו הפנטזיות שלי הן לרוב הטרוסקסואליות. זאת לא בחירה מודעת, זה קורה מעצמו. במיטה עם אשתי, ההתמקדות שלי היא עליה – כמה אני אוהב אותה, כמה אני רוצה למצוא חן בעיניה. יש עליה דרמטית ביחסים המיניים שלנו. פעם לא היה לי בכלל חשק מיני אליה. עכשיו קשה לי לא לגעת בה. המקרים היחידים שבהם רגשות, משיכות ורצונות הומוסקסואליות מתחילות להתגנב בחזרה לתוך חיי כשאני לא יכול להתחבר עם גברים בצורה בריאה ולא מינית.

 

משיכה חד-מינית "אז"
מוטיבציה
משיכה חד-מינית היום

סדנאות חווייתיות. הראשונה היתה Edge Adventure, כשיכולתי להתפטר מהאשמה שלי סביב המשיכה החד מינית שלי. עצם החוויה של לספר לגברים "סטרייטים" על המשיכה החד מינית שלי ולראות שהם עדיין מקבלים אותי הוותה בשבילי דבר ענק. שנית היתה סדנת "הגבר שבי." המשיכה החד מינית שלי ירדה בצורה דרמטית – אולי בחצי. חששתי שזה יהיה רק זמני, אבל אחרי שנה, אני מוכרך להודות שהמשיכה החד מינית שלי ירדה אפילו יותר – אולי כבר 75%. שלישית היה Journey Beyond (סדנת המשך ל"גבר שלי"). המת"ם שלי היא אולי 2% ממה שהיא היתה פעם. מאז, טיפול רגשי וחברויות עם גברים המבוססות על ההרגשה שאנחנו שווים גרמו לעוד יותר צמיחה ושינוי.

 

מה הוביל
לשינוי?

השנתיים האחרונות. השתתפתי בשלוש סדנאות חווייתיות של גברים. שם ראיתי את התוצאות הגדלות ביותר. עצם היכולת שלי להיות באינטראקציה מוצלחת ולא מינית עם גברים בסביבה מבוקרת, לראות שאני ממש כמותם, שאני מקובל כאחד מהם, שהם כואבים כמוני – אם הם מתמודדים עם משיכה חד מינית ואם לא.

 

הכי מועיל?

כשהכומר שקיבלתי ייעוץ ממנו רמז לי שההתקדמות שלי היא כה איטית ושחבל לנו להמשיך ולעבוד על המשיכה החד מינית. ובכלל ההרגשה של דחיה ממנו הזיקה לי מאוד.

 

פחות מועיל,
או אפילו מזיק?

ריגשית, אני הרבה יותר בריא. סבלתי מדיכאונות עמוקים, עד שאפילו שקלתי להתאבד כמה פעמים. עכשיו, טוב לי עם עצמי. אני אוהב את עצמי, במיוחד לעומת המצב בעבר שממש לא אהבתי את עצמי. ההערכה העצמית שלי כיום הרבה יותר גדולה מאי פעם בחיי. אני חש הוקרה והערכה מגברים אחרים, כשלפני כן הרגשתי שסובלים אותי, במקרה הטוב (אם לא דוחים אותי). הנישואין שלי חזקים. אני אוהב את אשתי יותר מאי פעם. אני מרגיש גברי, ובעבר זה לא היה. אני מרגיש שאני מבוגר, בעוד שלפני כן הרגשתי כמו ילד בן 8 תקוע בגוף של אדם בן 48.


 

יתרונות נוספים