סמואל

מגיל 19 חייתי חיים הומוסקסואליים פעילים. הייתי במערכות יחסים חד-מיניים, הייתי מכור לקוקאין ושתיתי הרבה אלכוהול. אני מאמין שזה היה מפני שידעתי שאני חי חיים של פשע. גדלתי בבית נוצרי עם ערכים מוסריים עמוקים אבל נפלתי לתוך חיים של הומוסקסואליות. אני מאמין שזה היה מפני שתמיד הרגשתי שאני לא כמו הגברים האחרים. גם, כשהייתי יותר צעיר, הייתי קרבן לניצול על ידי ילד שהיה גדול ממני.

 

חייתי באורח חיים הזה עד לגיל 29, נכנסתי למערכת יחסים שבה החבר שלי התעלל בי. הבנתי שאל-והים לא רוצה שאחיה ככה, ושיש לו יותר מזה בשבילי.

משיכה חד-מינית "אז"
מוטיבציה

האמונה שלי באל-והים, ודעותיי המוצקות. ידעתי שחיים כאלה הם שקר, ושהדרך היחידה החוצה היא לחפש את אל-והים וללכת לטיפול.

יש לי עדיין משיכה חד-מינית כל שהיא, אבל גם משיכות למין השני. אני לא פעיל מינית זה 7 שנים. יש לי לעיתים רגשות של משיכה חד-מינית, אבל זה כמו כל סוג של שיקום – אחרי שאתה יוצא מזה, יש לך עדיין דחפים, אבל אתה בוחר שלא לממש אותם.

הייתי בטיפול וגם הייתה סביבי מערכת תמיכה המורכבת לרוב מגברים חזקים בחיי. גם הייתי מעורב בלייעץ לאחרים וכן עזרתי בקבוצת עזרה לאנשי רחוב וזונות. כשעזרתי לאחרים, עזרתי לעצמי. כל העזרה שקיבלתי, קיבלתי דרך הכנסייה שלי.

העובדה שאלו שסביבי לא שפטו אותי, הם רק רצו לעזור לי.

העבודה שלי היתה במועדונית לילה, ולכן הייתי צריך להתפטר ולהכנס לעסק אחר. גם מזיק: כמה חברויות ישנות שהייתי צריך לסיים.

משיכה חד-מינית היום
מה הוביל
לשינוי?
הכי מועיל?
פחות מועיל,
או אפילו מזיק?

הייתי אובדני כשהייתי באורח החיים הזה (ההומוסקסואלי), אבל אחרי שיצאתי מזה, מצאתי את עצמי יותר מאושר ורגוע בחיי.

 

אני מאמין שהתפתחתי בתור הדמות שלי כגבר ושנהייתי יותר גברי. גם ראיתי שהחברוּת שלי עם גברים אחרים היא חברוּת יותר אמיתית, ושאני לא מרגיש קשר מיני איתם בכלל.

יתרונות נוספים