ג'וסף

המשיכה החד מינית שלי מהווה קושי בשבילי לאורך כל חיי. היו רגעים שרציתי "לעשות את זה" כשההרגשה היתה של כאב אינסופי, אבל עמוק בפנים ידעתי שאני אתחרט אם אעשה את זה. ביליתי שנים כשאני נושא את הנטל הזה לבד וניסיתי לטפל בזה בכוחות עצמי כאשר נאבקתי לצאת עם נשים, דבר שהיה נראה לי כדרך אין-סופית ונטולת תקווה.

משיכה חד-מינית "אז"

יש לי כמה סיבות שבגללן אני רוצה להמעיט או לחסל את המשיכות החד-מיניות שלי. בראש ובראשונה, זה מה שאני מאמין שהוא נכון עבורי. אני רוצה משפחה מסורתית ואני רוצה שהאמונה הדתית שלי ומה שאני מאמין יהיו מותאמים לאורח החיים שלי.

מוטיבציה

כשהתחלתי לקבל עזרה עם המשיכות החד-מיניות הלא רצויות שלי, התחלתי להרגיש שוב פעם שלם, יש לי תקוה יותר חזקה לרצון שלי למשפחה, אפילו הרגשתי משיכה חזקה יותר לנשים. אף פעם לא הייתי פעיל מינית. הרצון שלי להיות פעיל מינית עם גברים היה חזק בעבר וזה הצטמצם באופן משמעותי.

משיכה חד-מינית היום

התחלתי טיפול והלכתי ל סדנה "הגבר שבי" של PCC, שניהם היו חוויות משנות חיים עבורי ומכריעות בהתקדמות שלי.

מה הוביל
לשינוי?

הסדנה "הגבר שבי" וטיפול

הכי מועיל?

שום דבר.

פחות מועיל,
או אפילו מזיק?

מערכות היחסים שלי עם גברים אחרים השתפרו, והבטחון העצמי שלי השתפר.

יתרונות נוספים

יש אלפים כמוני שלא רוצים את הרגשות של משיכה חד-מינית שקיימת אצלהם, זה שיהיה להם משאבים או כיוון לקבל עזרה הוא דבר מציל חיים פשוטו כמשמעו. ראיתי אנשים שהשתנו וראיתי אנשים יוצאים מתכניות אלה עם תקווה בהירה ועם בטחון עצמי מוגבר. אם למישהו יש חוויה לא טובה מסיבה כזו או אחרת, זה לא אומר שהוא צריך להרוס את מה שהרבה מעריכים כמתנת-אל.

הערה אחרונה