חוסה

גיליתי שיש לי משיכה חד מינית בגיל 14. הרגשתי נוראי כי לא הבנתי למה היא קיימת אצלי. מהגיל הזה ועד גיל 22 חייתי עם האמונה שיום אחד היא תיעלם, שהזמן איכשהוא ימחק אותה. במשך 8 השנים ההן חייתי חיים של ייאוש, והרגשתי לא מובן ואומלל. ראיתי רק 2 אופציות – או לחיות חיים של הומוסקסואליות, דבר שהיה מרחיק אותי מהערכים שלי, האמונה שלי, המשפחה שלי, וכו', או להדחיק את ההרגשות שלי. אוי, איזה שקר! למדתי מאוחר יותר שאני לא צריך להדחיק אלא לספק את הצרכים האלה בצורה בריאה.

 

משיכה חד-מינית "אז"

אני רוצה להשתנות כי אני רוצה למצוא את השמחה שלא ראיתי בסביבה ה"גאה." אני מאמין בעומק ליבי שמה שאני רוצה וצריך זה לספק את הצרכים שלי בדרכים בריאות ולא מיניות. גם הערכים שלי, האמונה שלי והא-לוהים הם סיבות חשובות בחיפוש לשינוי. ברם, הם לא היו בכלל חשובים אם הם לא היו מביאים אותי לשמחה עצומה ושלוה פנימית אמיתית שחוויתי כל פעם שאני אותנטי עם עצמי ועושה את מה שאני רואה כאמת, ומעל הכל - מה שהלב שלי מזמין אותי לחפש: שינוי, ריפוי, ואהבה אמיתית.

 

לפני 3 שנים, חיפשתי באינטרנט "אני לא רוצה להיות הומו" ובפעם הראשונה נתקלתי באמת – במשהו שמאד התאים לחיים שלי: שורשי הנטיה ו A MANS Journey באתר של  People Can Change. מאז שהתחלתי בטיפול, מצאתי דרך לשלווה גדולה ולאושר.

 

טיפול וסדנאות חווייתיות עזרו לי לא רק בלראות את הקשיים שלי באור חדש, אלא גם לראות את עצמי כמישהו טוב יקר ומקובל בדיוק כפי שאני – אפילו בלי שינוי.

 

למדתי מניסיון החיים שלי שאני יכול להתגבר על משיכתי החד מינית על יד יצירת מערכת תמיכה המורכבת מגברים שיכולים לעזור לי לרפא כאב רגשי עמוק, ושתומכים בי ועוזרים לי להרגיש אהבה אמיתית. הדבר הקשה ביותר במסע שלי היה למצוא את מערכת התמיכה הזאת, בעיקר בגלל המיס-אינפורמציה המצויה בחברה שלנו לגבי משיכה חד מינית. בחודשים האחרונים התחלתי ליצור מערכת תמיכה שלדעתי הייתה קריטית בלעזור לי למצוא שלווה ושמחה במקום לחפש אותן ביחסים חד-מיניים, איפה שאף פעם לא מצאתי אותן.

 

לראות שגברים אחרים כבר השתנו ושהם אותנטיים ושמחים.

 

הלכתי למטפל שלא האמין בשינוי ולא כיבד את ההחלטה שלי להשתנות. הוא רצה שאחיה חיים הומוסקסואליים. אחרי 4 פגישות עזבתי אותו.

 

הוספתי ערך עצמי, בטחון עצמי, שלום, ובהירות לגבי מצבי, וכן שיפרתי את היחסים שלי עם החברים שלי. למדתי איך להתייחס לגברים ונשים אחרים בצורה בריאה יותר, כשאני חש שאני חלק מעולם הגברים, ושאני ממש כמותם.


 

מוטיבציה
משיכה חד-מינית היום
מה הוביל
לשינוי?
הכי מועיל?
פחות מועיל,
או אפילו מזיק?
יתרונות נוספים