"ג'ו"

כשהייתי נשוי, היו לי הרבה מפגשים אנונימיים עם גברים. זה היה חלק אינטנסיבי בחיי. כשאני מסתכל אחורה על התקופה ההיא של חיי, אני שם לב לכמה זמן, מאמץ, וכסף השקעתי בשביל סיפוק מיידי. הייתי דתי רק בשם, בל קשר אותנטי לאל-והים. הייתי דוגמה נוראית למשפחה שלי, ולצערי, עברתי גירושין בגלל הפעילויות שלי.

משיכה חד-מינית "אז"

בראש ובראשונה, הומוסקסואליות היא נגד האמונה הדתית האישית שלי. שנית, רציתי לשפר את היחסים שלי עם הילדים שלי ועם משפחתי. ואחרון, רציתי להרגיש יותר טוב עם עצמי.

מוטיבציה

המשיכה החד-מינית שלי היא חלק ממני, והיא תשאר כזו. היום ההבדל הוא שאני יכול לשלוט בה ולהשאיר אותה במקומה הנכונה בחיי במקום לאפשר לה לנהל את הכל. יש לי תחליפים בריאיים במקום להיות כל הזמן עסוק במשיכה החד-מינית שלי.

משיכה חד-מינית היום

טיפול מקצועי, יעוץ דתי, עשית חסד בכניסיה שלי, PCC, תוכניות חוויתיות של צמיחה אישית.

מה הוביל
לשינוי?

סדנת "הגבר שבי" היה הצעד הדרמטי ביותר שעשיתי. לעבור סוף שבוע עם גברים שאיתגרו אותי ושהיה להם אכפת ממני היה קריטי במסע שלי.

הכי מועיל?

להיות בכנס של Exodus כשהיתה גישה של   “pray away the gay” לא עזר לי.

 

אף פעם לא הרגשתי צורך ללכת לטיפול רפרטיבי. השינוי הוא משהו שעשיתי לבד. יש לי את הזכות לחפש עזרה בכל דרך שנראית לי נכונה. רק מפני שיש לי משיכה חד-מינית, זה לא אומר שאני חייב לחיות אורח חיים הומוסקסואלי. יש לי בחירות. אלה הן הבחירות שלי, לאחרים יש את הזכות לבחור בדרכים אחרות.

פחות מועיל,
או אפילו מזיק?

כתוצאה מהמאמצים שלי, אני גבר עם יותר בטחון עצמי, אני פחות שופט אחרים. יש לי יותר ביטחון עצמי ושקט. נהייתי אבא הרבה יותר טוב לילדים שלי כי אני מקשיב יותר ויש לי יותר סבלנות.

יתרונות נוספים