צ'רלס דוד

המשיכה החד מינית שלי היתה חזקה, ומגיל צעיר הזדהתי כהומוסקסואל. זה היה לי טראומתי ומבלבל, והוביל אותי להאמין ששינוי הוא בלתי אפשרית. בזמן הזה, הייתי במערכת יחסים עם גבר, ואפילו שהיו לי הרבה מאד פרטנרים מיניים, לא חשבתי שאני מופקר.

 

משיכה חד-מינית "אז"

אני לא יכול, ואף פעם לא יכולתי  להתאים את הערכים הפיזיים, הרגשיים, המוסריים, והרוחניים שלי עם נטייה הומוסקסואלית או עם אורח חיים הומוסקסואלי פעיל. הרוחניות שלי, האמונה שלי, הקשר וההתחייבות שלי לאל-והים הם חיוניים ביותר עבורי. הומוסקסואליות היא מבוי סתום בשבילי.

 

מוטיבציה

המשיכה החד מינית שלי בהחלט ירדה עם הזמן, מפני שנמנעתי בכוונה והתנזרתי לחלוטין ממפגשים מיניים, והפסקתי להאכיל את עצמי בפורנו של גברים, פנטזיה, או אוננות קומפולסיבית. יש נשים מסויימות שאני מאד נמשך עליהן, במובן של יופי פנימי טבעי, ועם הזמן, כשהכרתי אותן יותר לעומק, קשר רומנטי החל להתפתח. אני מרגיש שאני יכול להתחתן. כן, הייתי רוצה אישה וילדים. אבל זה לא משהו חשוב באג'נדה שלי. אני מרגיש שמח ומסופק היום בתור רווק מנוזר.

 

משיכה חד-מינית היום

יצאתי מההווי ה"גאה" ומאורח החיים ההומוסקסואלי, ואיבדתי הרבה חברים כתוצאה מזה. הייתי בודד לפעמים, אבל זה היה שווה. אפשרתי למשיכה החד מינית שלי לעבור תהליך של די-סנטיזציה וצימצום על ידי חברות בריאה ולא מינית עם גברים ועם אחים למועדון הכושר שלי. הבנתי שאני כן הטרוסקסואל ושיש לי את כל התכונות, המאפיינים, והפוטנציאל שיש לגברים שפעם הייתי מתאווה להם. אני כן גבר בן גברים! נפתחתי לחברות עם נשים. להגיד את האמת לעצמי ולאחרים סביבי שיחרר אותי. עזבתי הרגלי מחשבה ישנים ויישמתי במקומם גישת חיים חדשה. יישום של ערכים שקראתי עליהם ודברים מסוימים שלמדתי מאד עזרו לי. סתם ידע הפך להכוונה אישית עמוקה. הכרתי את עצמי, ועכשיו אני מודע יותר לעצמי ולאחרים סביבי.

 

מה הוביל
לשינוי?

יועץ דתי אחד על אחד וכנה במשך הרבה זמן. זה היה מאד מחייב ולפעמים מעציב, אבל התמדתי והגעתי לאיפה שאני היום. יש עדיין צלקות קטנות - שאריות ושרידים מהעבר ההומוסקסואלי הפעיל שלי – שאולי אף פעם לא ייעלמו לגמרי. חברים חדשים ואיכותיים, לשמוע ולקרוא עדויות אישיות של אחרים שהשתנו גם עזר לי מאד.

 

נהייתי מעורב בקהילת הכניסיה שלי ונתתי לאחרים. וסוף סוף הבנתי את ההבדל בין משיכה חד מינית לבין משיכה למין השני. אחת היא נתונה לבחירה שלך – והשניה לא! גם היה לי חשוב להשתתף בפורומים כמו PCC, Ex-Gay Discussion Board וSetting Captives Free – לדעת שאתה לא לבד ושיש אחים אי-שם שמעוניינים ושאכפת להם.

הכי מועיל?

חלק מהרעיונות, טכניקות ומתודות שהשתמשו בהם בדרך לטרנספורמציה שלי. אני פשוט בדקתי וחקרתי את הכל, החזקתי במה שהיה טוב ואמיתי, והתעלמתי מהשאר.

 

פחות מועיל,
או אפילו מזיק?

ממש משנה את חיים!

 

יתרונות נוספים