קרמיין

משיכה חד מינית "אז"

 

המשיכה שלי לגברים היתה לחלוטין "לא בשליטה" האמת, הייתי מכור למין הומוסקסואלי. למרות שנשארתי כל הזמן "בארון", הייתי מתאונן הרבה עם פורנוגרפיה ופעם אחת קיימתי יחסי מין אנונימי עם מישהו שפגשתי בבר להומואים. חשבתי שאם אני רק אקבל את זה שאני הומו, הפעילות המינית שלי תתמעט. אבל מצאתי שההזדהות כהומו לא התישבה טוב עם מי שאני באמת. הרגשתי שאני במהומה תמידית, שאני חיי בשקר לאן שרק אפנה.

 

מוטיבציה

 

בעיקר, האמונה הדתית שלי. למרות שהדת שלי לא מרשיעה את הנטייה עצמה, היא כן טוענת שהאקט הוא פשע. המשיכה שלי לגברים היתה כה חזקה, שלעיתים קרובות פעלתי בצורה קומפולסיבית, וזה גרם להרבה סבל פנימי. פניתי לPCC כדי לנסות להפחית או להעלים את המשיכות שלי.

 

משיכה חד-מינית היום

 

למרות שהמשיכה שלי לגברים לא נעלמה לגמרי, היא התמעטה בצורה משמעותית. בנוסף, למרות שיש לי עדיין משיכות, אין לי כבר כמעט שום ענין או חשק לפעילות מינית עם גברים. אני גם מוצא את עצמי לעיתים קרובות "בודק" את הנשים היפות בסביבה, למרות שאין לי כוונות לחפש מערכת יחסים עם אישה כרגע. אני עדיין עובד על כמה סוגיות שיש לי עם נשים שהיו מפריעות למערכת יחסים בריאה עם אישה.

 

המוקד העיקרי שלי הוא לא להגדיל את ההתנהגות ההטרוסקסואלית שלי (משהו שנחשב גם לחטא בדת שלי כשהוא קורה חוץ לנישואין), אלא לחיות חיים ללא מין בצורה בריאה.

 

מה הוביל לשינוי

 

הצעד הגדול והמשמעותי ביותר שלקחתי היה ללכת לסדנת "הגבר שבי" ב 2006. כל המאמצים האחרים שלי (Sex Addicts Anonymous, Adult Children of Alcoholics, טיפול פסיכולוגי) עזרו מעט מאד, או לא עזרו בכלל. "הגבר שבי" היתה 'קו פרשת המים' אמיתית בחיי.

 

הכי מועיל?

 

"הגבר שבי" וקבוצת המשך טלפונית.

 

פחות מועיל, או אפילו מזיק?

 

ניסיונות אחרים של תמיכה עזרו לזמן קצר, אבל עם הזמן התוצאות שלהם הלכו ודעכו. אם כי לא היו לי שום תוצאות שליליות. אילו הייתי ממשיך בכיוון שהייתי בו, הייתי הופך לאדם אומלל מאוד, אם בכלל הייתי נשאר בחיים.

 

יתרונות נוספים

 

כיום אני מוכרח להגיד שאף פעם לא הייתי מאושר יותר בחיי. למרות שעוד לא הגעתי לתיקון שלם מבחינת הערכה העצמית שלי. אני מרגיש טוב עם עצמי ועם מי שאני. יש עדיין על מה לעבוד, אבל אני מרגיש שיש לי את הכלים הנחוצים לזה.

 

הערה אחרונה

 

לנסות ולשנות נטייה מינית זה לא בשביל כל אחד. אבל לאלה מאיתנו שרוצים בזה יש את הזכות לעשות את זה. מכיוון שהמוטיבציה שלי היא בעיקר דתית, אני חושב שהזכות שלי היא מעוגנת בחופש הדת. אם לא מאפשרים לאנשים כמונו לחפש שחרור מחיים של קונפליקט ובילבול פנימי, לוקחים מאיתנו בעצם את הזכות לחיפוש אחרי האושר.