דייויד

משיכה חד-מינית "אז"

 

בשנות העשרה שלי, נמשכתי אך ורק לגברים. בשנות העשרים, התחתנתי עם גבר. בשנות השלושים, החלטתי להזדהות מחדש כהטרוסקסואל, והתחלתי לצאת עם נשים. היום, אני יוצא רק עם נשים.

 

מוטיבציה

 

רציתי לחיות חיים יותר מותאמים למטרות האישיות שלי בנוגע למשפחה, נשואין, ילדים, וכו'.

 

משיכה חד-מינית היום

 

מאז 2003, איבדתי ענין בגברים. היום מאוד טוב לי במערכת יחסים הטרוסקסואלית שאני נמצא בה, ואני מתפקד מצוין. מיד כשפגשתי את החברה שלי, היו לי רגשות רומנטיים לגביה, והחשק המיני שיש לי עבורה שווה בדיוק לזה שהרגשתי לגברים כשחייתי אורח חיים "גאה". איתה, אני מרגיש סיפוק אמיתי ומלא מבחינה רגשית, רוחנית, ומינית.

 

היום, כל הפנטזיות והחשק המיני שלי הם הטרוסקסואליים בטבעם. המשיכה החד-מינית שלי היא נוכחת רק בזה שאני אשים לב לגבר יפה. אני לא מפנטז על גברים, וגם לא מחפש אותם לקשר רומנטי. אני פעיל מינית היום במידה בינונית, רק עם נשים. כל הפנטזיות והחשק המיני שלי היום הם הטרוסקסואליים.

 

מה הוביל לשינוי?

 

שינויים בגישות ובהתנהגויות. את זה אני עשיתי בעצמי, לבד. אף פעם לא הייתי בטיפול, לא השתתפתי בסדנאות, או בתוכניות של 12 הצעדים.

 

יתרונות נוספים

 

אני חש ערך עצמי יותר גבוה אודות ההרגשה של השגיות. גם, כהטרוסקסואל מתפקד, אני חש יותר גברי, מה שפעם היה לי חסר.הערה אחרונה

 

חיים הומוסקסואליים הם טובים לאנשים מסוימים. אני לא רואה שום תוצאות שליליות של אורח חיים הומוסקסואלי אם מישהו מרגיש שזה הכי טוב עבורו.  במקרה שלי, זה לא עבד בשבילי וזה לא היה הדרך הטובה ביותר בשבילי. בגלל זה, השקעתי מאמץ להיות הטרוסקסואל.

 

שינוי כיוון מיני הוא בהחלט אפשרי ולאנשים מסוימים זה כן קורה. אני חושב שלאנשים בוגרים, יש את הזכות לעשות מה שהם רוצים עם החיים שלהם וזה עניין פרטי שלהם. זה כולל להצטרף לקבוצות תמיכה של אנשים אחרים עם מטרות דומות.