רוב

 

בן 47, גר בקליפורניה, ארה"ב, נשוי לאישה, קתולי


מתוך הספר "אז ועכשיו" (כרגע רק באנגלית, יתורגם לעברית בקרוב).

משיכה חד מינית "אז"

 

בעבר, נמשכתי אך ורק לגברים. הרגשתי כאילו הדם שלי ממש רתח עם תאווה מינית לגברים. לא הייתה לי שום משיכה לנשים, לא פיזית ולא רומנטית. אף פעם לא הגשמתי את תאוות המשיכה שלי לגברים, אבל זה כמעט קרה. לא האמנתי שזה באמת אני. וככל שהתקרבתי למימוש התאווה, ככה נהייתי יותר ויותר עצוב.

 

מוטיבציה

 

חשתי שזה בניגוד לאני האותנטי שבי. לא היה נראה לי הגיוני שאל-והים יצר אותי כהומו. לא ידעתי שיש אפשרות של שינוי, ואפילו אם הדבר אפשרי, הייתי בטוח שזה לא יעבוד בשבילי!

 

משיכה חד-מינית היום

 

היום הצרכים שלי מגברים הם הערכה, אחווה, ויחסים לא מיניים. גברים לא יכולים לתת לי את מה שנשים יכולות, ולהפך. היום אני יודע איך לספק את הצרכים שלי עם גברים ועם נשים מבלי להרגיש שזה סותר את מי שאני כגבר.

 

מה הוביל לשינוי

 

בהתחלה, ניסיתי תפילה, יצאתי עם נשים, דחפתי את עצמי בכוח – ושום דבר לא עבד. אחרי שהתחלתי טיפול תיקוני, התחלתי לגלות אירועים בעבר שלי ודפוסי התנהגות שנבעו מהם שהניעו את המשיכה החד מינית שלי. לאט לאט, לאורח הרבה זמן ועם הרבה עבודה, חשתי שינויים ברגשות ובמשיכות שלי, ואפילו באושר שלי.

 

עם הזמן, גברים הפכו יותר ויותר לרקע ונשים התחילו לתפוס מקום יותר מרכזי במשיכות שלי. התחלתי שוב לצאת עם נשים, עם תוצאות מאד שונות. בסוף, הרגשתי את הרצון להתחתן. מצאתי אישה מקסימה שידעה את כל הסיפור שלי, והתחתנו! בקרוב אנו נחגוג את יום הנשואין השמיני שלנו. זה משתפר משנה לשנה. וכל זה אצל אדם שפעם לא חש בנוח להחזיק יד של אישה!

 

הכי מועיל?

 

טיפול וסדנאות "הגבר שבי". טיפול היה קריטי, אם כי עבודת ריפוי חווייתית (בסדנאות) הביאה את זה לרמה אחרת!

 

פחות מועיל, או אפילו מזיק?

 

הכחשה ועבודה בכוח. לחיות חיים כפולים.

 

יתרונות נוספים

 

שיפור בהערכה עצמית ובאושר בחיים.