דן

 

בן 49, גר בדרום קרולינה, ארה"ב, אלמן, נוצרי


מתוך הספר "אז ועכשיו" (כרגע רק באנגלית, יתורגם לעברית בקרוב).

משיכה חד מינית "אז"

 

הייתי אומלל. הייתי קרבן לאונס כשהייתי בתיכון, אחרי שהניסיון הראשון שלי לחפש אהבה בוגרת נכשל טוטלית. בשנות ה20 המוקדמות שלי חליתי בסרטן מסוכן מאד ועברתי כימותרפיה. אחרי ההחלמה מהסרטן, פגשתי את אישתי לעתיד.

 

התאהבנו, היינו נשואים במשך 9 שנים, והבאנו 2 ילדים לעולם. למרות שאהבתי את אישתי, חשתי צורך והכמיהה לגבר שמבין, אוהב, ומעריך אותי, צורך שרק חברות עם גבר אחר יכול היה לספק. גדלתי בבורות טוטלית וריעבון לכל דבר בריא בקשר שלי עם גברים. אחרי שאישתי נפטרה, הרגשתי שאני חייב לאפשר לעצמי לבדוק חיים הומוסקסואליים. גרתי עם פרטנר הומו, למרות שידעתי בו ביום שנכנסתי לדירה שאני אצא משם בסופו של דבר. הרגשתי במלכודת. היה לי אכפת מ"בוב" אבל האמנתי שהייתי חייב לתת לזה צ'אנס אחרת אף פעם לא אדע מה נכון לי.

 

למרות שכן היה לי אכפת ממנו, בכל הכנות הקשר בינינו היה רק מיני, כי הקשר המיני קירב בינינו, וכי מה שבאמת רציתי היה מגע וקירבה פיזית. כשבוב סירב ללכת ליעוץ, זאת היתה ההזדמנות שלי לחזור לאמונה הנוצרית שלי ולחזור לאל-והים, אל-והים שידעתי שאוהב אותי ומחויב לי כילדו הפצוע.

 

ברם, ההחלמה היתה דרך קשה. נכנסתי לסמים כדי לא להרגיש את הרגשות השלילים שלי. זה, והבדידות ואי-היכולת שלי להתחבר, כמעט גמרו את חיי, עד שחבר אחד מהSamson Society הציע לי ללכת ל"גבר שבי". וזאת, יחד עם המטפל שלי ג'ון, התחילו את הדרך שלי אל החיפוש האישי שלי אל האושר. התחלתי לקחת בעלות על הגבריות שלי ולחפש את החיים ואת הריפוי שרציתי, חיפוש שיש לי את הזכות המלאה לחתור אליו. הייתי כבר על 'הדרך' בכיוון של לקחת בחזרה את החיים שלי לעצמי.

 

מוטיבציה

 

בהתחלה, המוטיבציה שלי היתה רוחנית בעיקר. הבנתי שהשורש של המשיכה לגברים הלא רצויה אצלי לא היה ענין רוחני, אלא סיפור של ילד פצוע שאף פעם לא היה לו אבא בריא ומטפח, סיפור מורכב רגשית ופסיכולוגית במהותו. הנישואין שלי, הדיכאון שלי, האמונה הדתית שלי וההבהרה שיש לי את הזכות לאושר אישי, אלה שהניעו אותי לחפש שינוי. אחרי ניסיון ההתאבדות השני שלי, ידעתי שאני צריך עזרה. Family Strategies and Coaching ו PCC שינו את החיים שלי ונתנו לי את האסטרטגיות לחיות את החיים שלי כפי שתמיד רציתי.

 

משיכה חד-מינית היום

 

היום אני מסוגל להעריך את היופי בגברים ובנשים כאחד. בהתחלה, עצם המודעות למשיכתי החד מינית היתה מאוד מטרידה. ברגעים אלה אני נזכר שיש לי צרכים בסיסיים בריאים שהם חלק מהחיים של כל גבר, ושהם יהיו איתי לאורך כל החיים שלי.

 

היום אני מסוגל להעריך את היופי בגברים ובנשים כאחד. בהתחלה, עצם המודעות למשיכתי החד מינית היתה מאוד מטרידה. ברגעים אלה אני נזכר שיש לי צרכים בסיסיים בריאים שהם חלק מהחיים של כל גבר, ושהם יהיו איתי לאורך כל החיים שלי.