ג'ייסון

משיכה חד מינית "אז"

 

הייתי מכור טוטלית לפורנוגרפיה הומוסקסואלית, ופיספסתי הרבה מחיי בגלל העיסוק האובססיבי הזה. הייתה לי מערכת יחסים קצרה עם גבר אחד שפגשתי און-ליין  וזה היה קשר מסוכן ומאוד לא בריא בשבילי. הרצון האמיתי שלי היה לקשר רגשי עם גבר – ולא לקשר מיני. הוא דחף לכיוון המיני, בעוד שאני לא הייתי מעוניין ורציתי להתנזר.

 

אחרי שסיימת את הקשר איתו, היה לי עוד קשר שנמשך כשישה חודשים. הייתי מאד קשור עליו – עד כדי כך שרציתי להיות איתו ולוותר על מה שרציתי רוב חיי. אבל הקשר היה מלא בשברון לב והרס. הוא היה מרוכז טוטלית ברובד הפיזי ולא רצה מערכת יחסים עמוקה. אני חיפשתי קשר רגשי באופן נואש. אחרי חודשים של דיכאון, סוף סוף עמדתי על שלי ועזבתי אותו.

אף פעם לא הזדהיתי כהומוסקסואל במהלך חיי. הרגשתי שזו תהיה התחייבות לאורח חיים שאני לא רוצה בו.

 

מוטיבציה

 

אני רוצה משפחה עם אישה וילדים משלי. האמונות הדתיות שלי גורמות לי לראות שיש משהו גבוה יותר ממני, ואם אני רוצה ליישר קו עם זה, אז אני צריך לחיות בדרך שאני מאמין שתגרום לי אושר. הדרך לאושר היא לחיות לפי האמונות, הדת, ואורח החיים שאני בוחר. ואני בוחר לא לחיות אורח חיים "גאה."

 

משיכה חד-מינית היום

 

אחרי שנקטתי עמדה בקשר לאיך אני רוצה לחיות, ושדבקתי בהחלטה זו, מצאתי שהמשיכה שלי לנשים גדלה ושהמשיכה החד-מינית שלי מתגנבת לתוכי כשאני מרגיש בודד, אבל היא לא מספיק חזקה כדי לגרום נזק לבחירות שלי. אחרי הרבה עבודה, המשיכה החד-מינית שלי כבר לא משתלטת עלי כמו בעבר. אני שם לב לנשים יפות וזה גורם לי עונג אמיתי כשהן עוצרות לי את הנשימה. אני לא פעיל מינית ואין לי כוונות להיות כזה עד החתונה שלי.

 

היום אני חי כפי שאני באמת רוצה, ואני מאושר מאי פעם בחיי. בעבר, שמרתי את המאבקים שלי לעצמי והייתי סגור, עם הזמן למדתי שכשאני משתף אחרים בקשיים שלי, הם הופכים ליותר קלים, ואני יכול לעשות את השינויים שרציתי בחיי. מצאתי שאחרי ששחררתי את המשיכות החד-מיניות שלי וקבעתי לחיות אחרת, תחושות הטרוסקסואליות החלו להופיע בתוכי.

 

מה הוביל לשינוי

 

הצעד הראשון הייתה ההחלטה האישית שלי שאני רוצה להשתנות. דרך טיפול, יכולתי להסתכל פנימה ולראות את הדברים שהשאירו אותי מרוכז כולי בגברים ועם רצון להיות איתם. הריפוי האישי שקרה עזר לתקן ולהגדיל את הקשרים שלי עם גברים הטרוסקסואלים. המטפל שלי התמחה בלעזור לגברים עם משיכה חד-מינית לא רצויה. הוא אמר לי שהוא לא יכריח אותי להשתנות, ושכל דרך שאבחר, הוא יעזור לי בה. כל מטפל ויועץ צריך לעשות כמוהו. הבהרתי לו את הדרך שבחרתי, ואחרי שנה וחצי של טיפול, יחד עם סדנאות מדהימות שהייתה לי את הזכות להשתתף בהן, אני יכול לומר שהמשיכות החד-מיניות שלי התמעטו מאוד והם כבר לא מחזיקות אותי חזק. אני יודע שאני יכול לחיות את החיים בצורה שאני בוחר.

 

הכי מועיל?

 

"הגבר שבי" ו-Adventure into Manhood היו 2 הסדנאות שחוויתי. הן היו מאד מקצועיות, והאחווה שנוצרה בסדנאות האלה חיזקה את הנשמה שלי. הן גם נתנו לי את הכלים שהייתי זקוק להם כדי ליצור קשרים יותר טובים והדוקים עם גברים בחיי.

טיפול היה עוד אלמנט חשוב בריפוי האישי שלי. הוא נתן לי את הכלים שהייתי צריך כדי לשנות את החיים היום יומיים שלי ולהפוך כל יום לבחירה – ולבחירה שמחה גם כשהדרך קשה. טיפול באמת לימד אותי לאהוב את עצמי ולחזק את השינויים שרציתי.

יש גם קבוצה של גברים עם משיכה חד-מינית שאני משתתף בה, וזו עזרה לי ליצור קשרים בריאים עם גברים אחרים שנמצאים במסע הזה יחד איתי. להיות חבר של אנשים המנסים לחיות כמו שאתה רוצה, זאת תמיכה נפלאה.

 

פחות מועיל, או אפילו מזיק?

 

לנסות להבין את החיים בעצמי, לבד.

 

יתרונות נוספים

 

יש לי יותר מערכות יחסים עם גברים ועם נשים. יש לי עליה בהערכה העצמית שלי. אני באמת אוהב את כולי, עכשיו שאני חיי את מה שאני רוצה. יש לי תחושה גדולה יותר של הגבריות האישית שלי. היחסים עם המשפחה שלי יותר טובים מבעבר.

אני מלא הכרת הטוב לכל המשאבים שנתנו לי ושעזרו לי מבחינה אישית, רוחנית ורגשית. למדתי איך לאהוב את עצמי באמת ולהיות שמח עם עצמי ועם איך שאני בוחר לחיות.