קווין

משיכה חד מינית "אז"

 

התחלתי להיות פעיל מינית בגיל 11-12, והמשכתי זאת גם כמבוגר. זה היה הכי קשה בשנות העשרים המאוחרות ובשנות השלושים המוקדמות שלי, אז הרגשתי שאיבדתי כיוון מבחינה רגשית. במצב הכי גרוע, הייתי פוגש גברים לסקס 4 או 5 פעמים בשבוע, בדרך כלל גברים שונים.

 

מוטיבציה

 

לקחתי צעדים להמעיט את המשיכה החד-מינית שלי כי המטרה שלי הייתה להיות נוצרי אותנטי. ידעתי שמתחת למשיכה החד-מינית שלי היו פצעים שלא ידעתי מה לעשות איתם. עברתי ניצול מיני כשהייתי בן 9-11 על ידי הדוד שלי, ויכולתי לראות שהתאווה שלי לגברים עלתה בצורה דרמטית, בעיקר כי הצורך שלי לתשומת לב ולקבלה עלה.

 

משיכה חד-מינית היום

 

מאז החוויות שלי ב"הגבר שבי", יצאתי מהפקרות מוגזמת למצב שבו אני לא מקיים יחסים עם גברים כלל. המשיכות שלי הן לחלוטין בשליטתי היום. המשיכה הדומיננטית שלי היא עדיין לגברים, אבל המשיכה שלי לנשים עלתה מאפס למצב שבו אני באמת מאמין שאני יכול להתחתן – הצעה מאד מרגשת, אבל גם מפחידה.

 

מה הוביל לשינוי

 

קיבלתי שנים של ייעוץ תוך-כניסייתי, אבל הדבר האפקטיבי ביותר שעשיתי הוא הסדנה "הגבר שבי" של "People can change", החיים שלי השתנו לגמרי אחרי הסדנה הזו. זאת הייתה הפעם הראשונה שלא הרגשתי "מעונה" בגלל מי שאני, הפעם הראשונה שהרגשתי חופשי מאשמה, והפעם הראשונה שהרגשתי אותנטי. חוויתי ריפוי אינטנסיבי ואני כבר לא מדחיק או מסתיר את המשיכה החד-מינית שלי, להפך – אני מאד פתוח על זה עם החברים שלי. הם מאד תומכים בי, והקשר שלי איתם התעמק.

 

באופן תיאורטי, אפילו אם הייתי מחליט יום אחד להיות במערכת יחסים עם גבר, זה לא יהיה מאותן הסיבות שהיו לי לפני "הגבר שבי". אז זה היה בגלל צרכים בסיסיים לא מסופקים, פצעים לא פתורים, וכו'. היום אני מרגיש חופשי להתאהב בגלל הסיבות הנכונות – אהבה ללא תנאים לבנאדם אחר.

 

מאז "הגבר שבי", שמתי לב שליבי מחפש אישה יותר כשמדובר על למצוא שותף לחיים, ולא גבר. כן, כשאני מגורה, יש לי פיתוי להתחבר לגברים בצורה מינית, אבל אלה לא אינראקציות משמעותיות עבורי היום, הן יותר כמו פלסטר לכאב. דרך אגב, אני לא רוצה להשמע שיפוטי: אני כן מאמין שגברים הומוסקסואליים יכולים להתאהב ולהיות מחוייבים באמת. אישית זה פשוט לא הכיוון שהלב שלי אומר לי ללכת בו.

 

הכי מועיל?

"הגבר שבי" עזר לי להחלים, להיות יותר אותנטי ולטפל בכמויות ענקיות של אשמה. אף פעם לא חוויתי חופש וקבלה כה גדולים.

 

פחות מועיל, או אפילו מזיק?

שום דבר!

 

יתרונות נוספים

 

כן, יכולתי לעזור לאחרים בכניסיה שלי עם משיכה חד-מינית לא רצויה. הייעוץ הוא לא בעצם סביב המשיכה, אלא יותר סביב חיבור בריא לגבריות, סיפוק צרכים בדרכים אותנטיות ולא ההפך (לדוגמה, פורנו של גברים), להתחבר עם אל-והים כאל-והים של חסד ולא של שיפוטים, וכו'.